שאלות תשובות

חיזוק מבנים
15 באוקטובר 2017
ניסור וקידוח בטון מזויין
15 באוקטובר 2017

שאלות תשובות

שאלות ותשובות

1האם יהיה אבק או בלגן באזור בו אנו רוצים לנסר או לקדוח?
שיטת הניסור מאפשרת לבצע את העבודה באופן נקי יחסית. עם זאת, לאור העובדה כי בזמן הביצוע אנו משלבים מים בתהליך הקידוח והניסור נוצר לכלוך מהשילוב של אבק ומים, במקרה הצורך אנו נדאג לשאוב את המים בשלבי הביצוע.
2כמה מים נדרש לביצוע ניסור בטון?
פרט חשוב שיש לקחת בחשבון בנושא ניסור בטון הוא השימוש במים, זרימת המים במשור הכרחית ויש לשים לב שזרימת המים לא יורדת לקומות תחתונות, או מגיע לאזורים בעלי רגישות למים, כמו לוחות חשמל ומכשירים חשמליים, הדאגה לירידה של מים לקומות תחתונות קיימת בעיקר במקומות בהם בוצע פירוק של הריצוף או קיימים מעברים בין קומה לקומה, במקרים אלו מתבצע שימוש לפי דרישת הלקוח בשאיבה של המים על מנת למנוע היצטברות על גבי הרצפה. כמו כן מכוון שמי הניסור משולבים בחומרי הבטון יש לבצע הגנה מירבית על ווטרינות עשויות אלומיניום שכן מי הניסור עלול לגרום לצריבת האלומיניום או במוצרי עץ כגון פרגולות מי הניסור עלולים להיספג וקיים קושי לנקותם לאחר מכן.
3כמה זמן עלי להזמין את הביצוע מראש?
סדרי הגודל של חברתנו מאפשרים מתן מענה יום יומי לביצוע ניסור בטון ו/או קידוח בטון, אך עדיף להסדיר את נושא ההזמנה יום יומיים לפני הביצוע על מנת להבטיח התנהלות תקינה של הביצוע.
4כמה זמן נמשך תהליך חיתוך הבטון?
בדרך כלל פתח סטנדרטי של דלת או חלון המבוצע באמצעות ניסור בטון אמור לקחת כ 2-3 שעות מהרגע שאנו מגיעים לאתר ועד לרגע שאנו עוזבים, הזמן יכול להשתנות באופן משמעותי בהתאם לסוג העבודה ולרגישות ומסובכות הפרויקט, אנו יכולים להעריך את משך הביצוע לאחר קבלת תיאור בסיסי.
5האם זה מרעיש?
שיטת הניסור בבטון היא הדרך השקטה והמהירה ביותר הקיימת לבצע פירוקים של אלמנטים עשויים בטון מזויין, עם זאת מדובר עדיין בתהליך רועש יחסית, אך לא כמו פטישי חציבה ושיטות אחרות, בנוסף היתרון של הניסור בכל הקשור לרעש הוא, שאמנם הוא מעט רועש אך משך הזמן שיש רעש הוא עשירית ממשך הזמן של ביצוע באמצעות חציבה, שבירה, ריסוק.
6האם נדרש הספק חשמל מיוחד לביצוע?
לא, המכונות של אכן פועלות על חשמל תלת פאזי אך במקרה הצורך אנו מציידים את הצוותים שלנו בגנראטור, יש לקחת בחשבון ששימוש בגנראטור מעט יותר רועש ומצריך הימצאותו בסמוך לאתר.
7למה חשוב לשים לב?
אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון בזמן ניסור או קידוח בטון, הוא שתשתיות חשמל מים או גז במידה וקיימים בגבולות הפתח המיועד לניסור יחתכו ויש לדאוג לבעלי המקצוע המתאימים על מנת לנטרלם ולהעבירם בהתאם לצריכים העתידיים שלנו.
8האם ניתן לנסר מבפנים או מבחוץ של המבנה?
במידת האפשר נבצע את הניסור מבחוץ זה תלוי במיקום הפתח ונוחות הביצוע, כמובן שבמידה וניתן לבצע את הניסור מחוץ למבנה אנו נהנה מפחות לכלוך ובלגן בתוך הדירה ושהלקוח מרוצה גם אנחנו, ברשותנו מגוון רחב של מכונות לניסור בטון ובבתים פרטיים אנו לרוב משתמשים במכונות חשמליות קטנות בעלות עוצמה רבה המתאימה לעבודה במקומות צפופים הסמוכים לרהיטים וכד..
9האם היקף הפתח שלי יהיה חלק ויישר?
כן בהחלט, הגימור של הפתח שתקבל יהיה חלק כמו שיש, סימטרי, ויישר ותוכל להתקין את החלון/דלת ישירות על גבי הפתח שתקבל, חשוב לדעת כי במקרה ובו החיפוי הקיים על גבי הבטון אינו מותקן באופן מקצועי יתכן וייתלש חלק ממנו בגבולות שמעבר לפתח.
10האם אתם מפנים את הבטון המנוסר מהאתר?
ברוב המקרים לא, פנוי פסולת הבטון באמצעותנו הוא יקר ולא כלכלי זאת לאור העובדה שעלות הצוותים שלנו היא יקרה מאוד וכוללת בתוכה את עלות הימצאות הציוד באתר והעבודה הקשה שהצוות נדרש לבצע מעבר לתחום בו הוא מתמחה. לעומת זאת, אנו נותנים שרות בתשלום שמאפשר לקבל את האלמנט המנוסר בחתיכות בגודל כדורגל, על מנת שיהיה ניתן לנייד ולטפל בפסולת באופן נוח יחסית ובאמצעות עובדי כפיים פשוטים.
11אתם מתקינים חלונות או דלתות בתוך הפתחים לאחר הניסור?
לא, ההתמחות שלנו וזו היתרון שלנו הוא להתמקצע ולעסוק במה שאנו הכי טובים וזה ניסור וקידוח בטון, עליך ליצור קשר עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה של בנייה.
12האם אתם מבצעים את התמיכות והחיזוקים הנדרשים במקרה הצורך ע"י מהנדס?
גם במקרה זה אנו בוחרים שלא לעסוק על מנת שנוכל להתמקד בתחומנו. עליך ליצור קשר עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה של בנייה.
13מה אני צריך להכין באזור פתח בטון?
אנחנו צריכים כ- 5-6 מ"ר של אזור הפנוי מרהיטים ומדברים הרגישים ללכלוך.
14האם אתם רק מנסרים וקודחים בבטון?
לא, אנחנו מנסרים קודחים / הורסים, לבנים, אספלט, גרניט, וחומרי בנייה אחרים.
15מה האזורים שחברת אבני החושן מעניקה שירות?
הצוותים שלנו פרוסים בכל חלקי הארץ.
16מדוע לי לבחור בחברת אבני החושן?
מלבד העובדה שאנו מספקים איכות ומקצועיות ללא תחרות, אבני החושן משתמשת בטכנולוגיות ניסור הבטון המתקדמת ביותר הקיימת. אנו מספקים יתרונות משמעותיים על פני שיטות אחרות לארוך זמן. יתרונות אלו באים לידי ביטוי במהירות הביצוע ובמקצוענות הצוותים תוך כדי שמירה על המבנה ובטיחות העובדים בשטח.

אבני החושן

שאלות תשובות

Comments are closed.

שלח הודעה ב-Whatsappהדף שלנו ב-Facebookנווט/י אלינו עם ה-WAZEטלפון: 054-4697722